Agent comercial

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

CERINȚE ȘI RESPONSABILITĂȚI: - Prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor şi serviciilor companiei; - Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora; - Negocierea, încheierea contractelor şi urmărirea derulării acestora; - Monitorizarea şi întreţinerea ordinei comenzilor; - cunoașterea limbii de stat și a limbii ruse; - experiență în vînzări (preferabil); - abilități de comunicare și convingere; - deținerea permisului de conducere (categoria B); NOI VĂ OFERIM: - salarii decente (4000-8000 MDL); - angajare oficială în cîmpul muncii; - pachet social complet; - număr de telefon mobil corporativ; - automobil de serviciu; - instruire corporativă, asistență în toate situațiile dificile; - oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe tinere și dinamice; - Orar: Luni - Vineri, de la 9:00 până la 18:00. Persoanele interesate sunt invitate sa-și expedieze CV-ul pe e-mail: as.service123@mail.ru Indicați poziția pentru care aplicați.

regiune Moldova Chișinău mun.