Dispecer principal/logist în transport

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitatile postului: - supravegherea in permanenta a camioanelor din gestiune; - transmiterea detaliilor catre conducatorii auto (loc incarcare/descarcare, tipul marfii) și mentinerea legaturii cu acestia - stabilirea si comunicarea traseelor optime de deplasare si monitorizarea curselor; - planificarea, oragnizarea si coordonarea activitatilor de transport zilnice; Cerinte: - cunoașterea limbilor engleză, rusa, română; - abilități de comunicare, planificare si organizare a activitaților; - spirit analitic, seriozitate, punctualitate. Compania oferă: - instruire gratuită; - salariu atractiv; - posibilitatea de a lucra într-un colectiv tînăr și prietenos; - posibilitatea de dezvoltare și de creștere în carieră; - salariu de la 800 USD pînă la 1000 usd.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana