Designer industrial

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilitati: - Elaborarea desenelor de execuţie pe baza schiţelor sau cerinţelor clientului ; - Detalierea modelelor (desene de execuţie, subansamblu, ansamblu) după indicaţiile clientului cu ajutorul programelor grafice; - Elaborarea desenelor de prospect şi prezentare în spaţiu; - Proiectarea prototipurilor de solarii si hamam-uri; - Elaborarea proiectelor pentru saune şi cabine IR cu dimensiuni speciale si a celor standard; - Elaborarea instrucţiunilor de asamblare a saunelor,cabinelor IR,solariilor si hamam-urilor; - Elaborarea designului publicitar; Cerinţe: - Cunoașterea programelor Adobe Illustrator; Adobe Flash; Corel Draw;Photoshop;AutoCad;3D Studio Max; - Experienţa profesională avantaj; - Responsabil,nivel înalt de capacitate de lucru; - Orientat puternic catre rezultate; - Cunoaşterea limbii engleză /franceză sau germană va fi un avantaj; - Portofoliu - obligatoriu; Oferim: - Pachet social complet; - Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp); - Prânz complex gratuit; - Transport în raza oraşului gratuit;

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana

Alpha Industries

Compania "Alpha Industries" lider pe piaţa europeană în producerea saunelor,cabinelor cu IR,solariilor şi hamamelor