Lucrator depozit

4 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Part time
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Gestionare, receptie, depozitare marfa Predare marfa catre alte departamente Efectuare acte de gestiune Inventariere CERINTE: Pentru echipa noastra cautam o persoana activa, organizata, cu spirit de echipa, foarte responsabila care isi doreste un loc de munca stabil Lucrator in cadrul unui depozit Atitudine pozitiva Capacitate de lucru in echipa Noi va oferim: Salariul fix lunar, motivant Programul de lucru full-time (9:00-18:00) Contract individual de munca + tot pachetul social (asigurare sociala, asigurare medicală, impozite etc); Loc de munca stabil si interactiv; Locatie (Chisinau- in apropiere de centrul orasului) Dacă eşti sigur că te căutăm anume pe tine, scrie-ne chiar acum! Pentru a va înregistra la interviu, vă rugăm să trimiteți CV-ul la: angajat@studio-moderna.com si indicati poziția dorită, sau telefonati la numarul de telefon: 079809886

regiune Moldova Chișinău mun.