PHP Developer

1
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rom, Eng, Fra

Responsabilitati: - Elaborarea, analizarea, proiectarea și punerea în aplicare a aplicațiilor on-line; - Adaptarea site-lui sub necesitățile proiectului; Cerinţe: - Studii in domeniul artistic - Cunoaştinţe avansate în Wordpress/PHP - Cunoştinţe avansate în HTML/CSS - Cunoştinţe la nivel avansat a Javascript (JQuery) - Responsabil,nivel înalt de capacitate de lucru. - Orientat puternic catre rezultate - Cunoaşterea avansată a limbii engleze şi puternice abilităţi de comunicare Oferim: - Pachet social complet. - Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp) - Prânz complex gratuit - Transport în raza oraşului gratuit. Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa: kurt.dekeyzer@psg.be sau office@alpha-industries.eu cu mentionarea postului vacant in tema scrisorii.

regiune Moldova Chișinău mun.

PSG

Agentie de Paza si Protectie