Agent Imobiliar

10 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Stagiul de muncă
Full time
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Moldova
Țară
Rus, Rom
limba

Responsabilităţi de bază: *Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei, precum și atragerea clienţilor noi * Intermedierea tranzacțiilor imobiliare * Supraveghere și suport în procesul de tranzacționare * Negocierea și încheierea contractelor de acordare a serviciilor * Administrarea bazei de clienți și raportarea lucrului efectuat. Cerinţe faţă de candidaţi: * Cunoașterea fluentă a limbilor româna și rusa * Comunicabil, cinstit, organizat, onest și punctual * Responsabilitate și competenţă față de atribuțiile de lucru, capacitatea de a utiliza rezonabil timpul * Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stress * Automobil și permis de conducere (nu este obligatoriu) Oferta Companiei: * Salariu foarte motivant - de la 10000 * Posibilitate de creștere profesională și financiară * Condiții bune de muncă și colectiv unit * Suport publicitar și juridic Candidaţii sunt invitaţi să expedieze CV-ul la adresa hr@chirii.md

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Ion