Curier (transport public)

3 500 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - livrarea documentelor/ scrisorilor/ facturilor în raza Chișinăului, deplasându-vă cu transport public; - efectuarea însărcinărilor adiționale din partea office managerului (achiziționarea fructelor, medicamentelor). Cerințe: - să cunoașteți bine orașul și să puteți folosi harta; - să aveți smartphone propriu; - să fiți onest, atent și responsabil; - să aveți aspect îngrijit și abilităte de comunicare cu clienți. Oferim: - Program de lucru Luni – Vineri, de la 9:00 la 18:00; - Salariu - 3500 lei; - Angajare oficială în câmpul muncii; - Compania își asumă compensarea călătoriilor prin oraș cu transport public. Candidații interesați pot expedia CV-ul cu indicarea postului vacant de "Curier" la adresa de e-mail: jobs@simpals.md

regiune Moldova Chișinău mun. Sculeni

999.md

999.md

999.md este cel mai mare site de anunţuri din Republica Moldova. Mai mulți de 200 000 de vizitatori intră în fiecare zi pe site pentru a cumpăra sau vinde produsele sau serviciile necesare.