Lucru de acasa de la propriul smartphone!!!

7 300 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Medii
Învățământul
Ocnița
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: Daca dvs sunteti o persoana activa, harnica, orientata spre obtinerea rezultatului, comunicativa!!! Posedati PC la nivel de utilizator mediu; Posibilă fără experiență, avem cursuri de instruire . - Lucrul cu e-mail. -ajutor în înregistrarea noilor clienți; - consultarea clientilor Puteti programa orele de munca desinestatator, 2-3 ore pe zi - salarii legale cu achitarea tuturor impozitelor si taxelor - instruire online, gratuita - Lucrul cu sprijinul deplin al profesioniștilor - dezvoltarea carierei - reducere la produsele ale companiei de la 20% la 70% - premii și cadouri pentru munca activă - vacanțe în străinătate, de două ori pe an din contul companiei - posibilitatea de a combina cu activitatea principală. Jobul are caracter informational-publicitar. Munca se desfășoară numai pe internet, fără deplasari. Nu o sa va promit ca in citeva zile ve-ti deveni milionar, insa va promit ca o sa cistigati destul pentru o viata decenta la noi in tara!!!! Ceea ce tine de mine, va ofer instruirea si conducerea pas cu pas pina la rezultat, din partea dvs dorinta de a invata si implicarea rapida in procesul de lucru!!!! Jobul este perfect pentru mamele aflate în concediu de maternitate, pensionari, studenți, precum și pentru cei care caută venituri suplimentare. Daca sunteti interesati de aceasta vacansie lasati un mic SV la mail: angelica76@mail.ru

regiune Moldova Ocnița