Hamal

10 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Descrierea postului: - Descărcarea și încărcarea mărfii; - Efectuarea curățeniei în depozit și pe rampă; Cerințe față de candidat: - Vârsta de la 18 ani; - Stare fizică și nivel de sănătate bună: lipsa contraindicațiilor medicale; - Responsabilitate și dorință de a munci Oferta de muncă: - loc de muncă: Centru, str.Ismail 112/1; - salariu netto de la 9000 lei și mai mult (curat la mână) pentru luna lucrată deplin + bonusuri ; - angajare oficială și pachet social deplin (concediu medical, concediu anual); - prânz din contul companiei; - uniformă și duș (baie) din contul companiei; - unelte de lucru moderne. Dacă sunteți interesați de prezenta ofertă expediați-ne o scrisoare intenție sau CV pe adresa de e-mail: anticamera@mcf.md, sau sunați-ne la nr.078307001. Vă așteptăm cu drag în echipa M.C.F.-ENGROS!!

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

MCF-ENGROS

MCF-ENGROS

Compania "M.C.F.-ENGROS" S.R.L. a fost fondată la data de 20 septembrie 1996. De 24 ani noi activăm în domeniul importului şi comercializării en-gross (depozit) şi en-detail (magazine) a Materialelor de Construcție şi Finisare, precum şi a mărfurilor de însoțire.