Promoter

Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rom

Responsabilităţi: Promovarea produselor companiei în zona de activitate, furnizarea informațiilor necesare potențialilor clienți legate de produsele comercializate Cerinţe: Abilităţi de comunicare şi convingere Dorinţa şi capacitate de a învăţa Studii superioare sau student Grafic de muncă: 8 ore, 5/7 zile Cunoaşterea limbii engleze constituie un avantaj Nu este obligatorie experiența anterioara de lucru Se oferă: Salariu competitiv plus bonus de performanță Pachet social întreg Lucru într-o echipă tânără şi prietenoasă Oportunitate de dezvoltare profesională şi de creştere în carieră.

regiune Moldova Chișinău mun.

Orbico

Orbico

Orbico este distribuitorul a unui număr mare de branduri de calitate cunoscute la nivel global ce fac parte din categoria produselor de îngrijire a frumuseţii a produselor alimentare şi non-alimentare, aparate tehnice şi electrice pentru produse farmaceutice, s.a