Оператор станка по выдуву пэт бутылки/ Operator la aparatul de suflare pet sticle

7 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Lucru în ture
Orarul de lucru
Fără studii
Regiune
Rus, Rom

Должностные обязанности: - запуск, настройка, управление, контроль и укладка - складирование; - выполнение сменного производственного плана. Требования: - желателен опыт работы по профессиональному направлению- станочное производство; - порядочность, ответственность, дисциплинированность. Условия: - сменный график работы на территории работодателя; - своевременная оплата труда; - среднемесячная заработная плата 7000 МДЛ и выше, зависит от индивидуальной выработки. *************************************************************************************************************************** Obligațiuni de serviciu: - punerea în funcție, setarea, manipularea, controlul, ambalarea și depozitarea; - îndeplinirea în schimb a normei de producție. Cerințe: - este considerat drept un avantaj experiența in domeniu de lucru cu aparatura si utilaje; - corectitudine, onestitate, responsabilitate, disciplinare. Condiții: - мunca în schimburi la sediul angajatorului; - achitarea salariului la timp; - salariu mediu lunar 7000 MDL și mai mult, depinde de randamentul individual de producție și dorința de a munci.

regiune Moldova Chișinău mun. Ciocana