Operator PC magazin online

1
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilități: Promovarea serviciilor companiei. Efectuarea și preluarea apelurilor telefonice. Administrarea sarcinilor legate de clienți. Admistrarea și introducerea produselor înbaza de date. Prelucrare imagini produse pentru upload. Cerințe: Studii medii sau superioare. Cunoașterea limbilor Română și Rusă. Abilități de comunicare, convingere și negociere. Cunoștințe de operare PC (MS Word și MS Excel). Grad înalt de responsabilitate, confidențialitate și onestitate. Oferim: Condiții de muncă. Contract individual de muncă (pachet social complet). Salariu atractiv. Program de lucru: Luni-Vineri: 8.00-17.00. Expediați CV-ul la adresa de e-mail: shopmarket.md@gmail.com Telefon de Contact : și/sau 069-006-666

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

Shop-Market

Shop-Market

Magazin online.