Colaborator (teze la comandă: licență, master, proiecte, referate)

500
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Flexibil
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - Redactarea tezelor la comandă conform cerințelor metodologice de redactare a tezelor de diplomă Cerinţe faţă de candidaţi: - Studii superioare complete - Abilităţi de analiză şi prelucrare calitativă a informaţiilor - Rezistenţă la efort intelectual - Flexibilitate, receptivitate şi responsabilitate Ofertă: - Program flexibil de muncă (lucru de acasă) - Remunerare pentru fiecare teză executată Domenii de competenţă (separat pentru fiecare domeniu): - Limbi si Literaturi Străine (franceză, engleză, spaniolă) - Management și Transporturi - Jurnalism și Comunicare - Inginerie și mecanică - Contabilitate și Audit - Industria Alimentara, Merceologie - Medicină - Pedagogie, Psihopedagogie - Biologie și chimie - Marketing - Business și Administrare - Teologie Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul său la următoarea adresă: infoteze@yahoo.com

regiune Moldova Chișinău mun. Centru

INFOTEZE.COM

https://www.infoteze.com - Lider în elaborarea de teze la comandă. Avem locuri vacante pentru colaboratori (Redactori)