Office manager

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom, Eng

Responsabilităţi: - Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice; - Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise; - Incormirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice; - Emiterea ordinelor administrative şi evidenţa lor; - Gestionarea documentelor de interes general al întreprinderii; - Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei; Cerinţe faţă de candidaţi: - Persoana responsabila, creativa, comunicabila, dinamica; - Experienţă la un post similar, min. 1 an; - Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă; - Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris (perfectarea documentelor în engleză); - Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet; - Cunoştinţe de management, secretariat; - Cunoştinţe de gestionare a documentelor; - Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare; - Abilităţi de gestiune a conflictelor; - Interes profesional şi atitudine de cooperare socială; Se ofera: - Salariu atractiv; - Pachet social; - Conditii bune de munca intr-un colectiv tinar cu atmosfera prietenoasa. Orar de munca 9-00 la 18-00 de L până V: 1- preselecţia se face prin CV 2 - interviul Persoanele interesate pot expedia CV-ul cu poza atasata la adresa electronică: office@imonagrup.md cu mentionarea postului pentru care aplica.

regiune Moldova Chișinău mun. Râșcani

Imona Grup

Compania Diamal Public Grup SRL este una dintre cele mai dezvoltate retele de modele publicitare, cu o acoperire completa in toate zonele Chisinaului.