Contabil (producere)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - Evidenţa materialelor; - Desfășurarea inventarierii bunurilor întreprinderii și reflectarea, prezentarea rezultatelor; - Întroducerea și verificarea facturilor de intrare; - Casarea materialelor; - Evidenţa OMVSD, MF. Principalele cerinţe faţă de candidat: - Studii superioare în domeniul contabilităţii/finanţe; - Cunoaşterea programei de contabilitate 1C 7.7; - Experienţă de muncă de cel puţin 1 an în funcţia contabil; - Cunoaşterea segmentului materiale producere; - Cunoaşterea PC: Word, Excel la nivel avansat; - Grad înalt de responsabilitate, confidenţialitate şi onestitate. Condiţii de muncă: - Program de lucru Luni-Vineri, 9:00-18:00 (Pauză de masă 13:00-14:00); - Pachet social deplin: concediu de muncă anual 28 zile, asigurare medicală; - Perspectivă de avansare în carieră; - Lucru într-un colectiv tînăr şi dinamic. Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: office@imonagrup.md  1 - preselecţia se face prin CV 2 - interviul Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica