Urgent! Internet marketolog

Fără experiență
stagiul de muncă
Flexibil
orarul de lucru
Superioare
învățământul
Chișinău mun.
regiunea
rus, rom, eng
limba

Responsabilități: - moderator de site; - creare de conținut informațional; - administrarea rețelelor sociale; - gesiunea parteneriatelor corporative. Cerințe: - posedarea limbilor romăna, rusă, engleza (citit); - posedarea avansată a calculatorului: MS Office, editor de imagini ș.a; - cunoștințe în marketing și/sau analiza web se vor aprecia; - Creativitate, comunicabilitate și seriozitate - obligator. Beneficii: - Lucrul într-o echipa tînără; - Salariu competitiv (negociabil), cu perspective de creștere, în dependență de performanțele profesionale obtinute; - Bonusuri în functie de performanțele obținute; Cei interesati sunt invitați să transmită CV pe email: office@aursoft.md

regiune Moldova, Republica Chișinău mun.

Aursoft SRL

Aursoft SRL

Compania Aursoft realizarea soluțiilor soft inovative. Oferim dezvoltarea diferitor aplicatii corporative, portalurilor informaţionale, a sistemelor web și a produselor soft business personalizate.