Casier

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Основные обязанности: - Прием наличных денежных средств; - Выдача наличных денежных средств; - Выполнение поручений главного кассира; Требования к кандидатам: - Образование высшее, среднее специальное; - Опыт работы приветствуется; - Владение русским и румынским языками - обязательно; - Уверенный пользователь MS Office; - Знание всей офисной техники. Личные качества: - Дисциплинированность; - Аккуратность; - Порядочность; - Ответственность; - Без вредных привычек. Условия работы: - Официальное трудоустройство; - Пятидневная рабочая неделя (Пн - Пят); - Полная занятость; - Социальный пакет; - Уровень заработной платы – по итогам собеседования. Резюме высылайте на e-mail: casier@nettopro.md Контактный тел. (022)855887 Responsabilităţi: - Incasarea si eliberarea mijloacelor banesti; -Executarea sarcinilor casierului şef. Cerinţe către candidat: - Studii superioare, medii de specialitate; - Experienţa în domeniu este binevenită; - Cunoaşterea limbilor română şi rusă; - Operare PC MS Office; - Cunoașterea tuturor echipamentelor de birou. Calităţi personale: - Disciplină; - Responsabilitate; - Sinceritate; - Fără deprinderi nocive. Condiţii de muncă: - Se oferă întreg pachet social; - Zile lucratoare:Luni - Vineri; - Salariul este determinat pe baza rezultatelor interviului. Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa: casier@nettopro.md Telefon de contact: (022) 855-887.

regiune Moldova Chișinău mun.

Paymaster

Компания «PAYMASTER» SRL основана в ноябре 2013 года, владеет ведущей системой онлайн-платежей и средой для ведения электронного бизнеса.