Contabil Sef

2-3 ani
stagiul de muncă
Full time
orarul de lucru
Superioare
învățământul
Chișinău mun.
regiunea
rus, rom
limba

Responsabilităţi: Organizearea şi asigurarea continuă a evidenţei contabile a întreprinderii; Supravegherea şi gestionarea mijloacelor financiare; Asigurarea controlului utilizării corecte a mijloacelor financiare; Urmărirea reflectarii de către contabili a  tuturor evenimentelor economice in registrele contabile si introducerea datelor in programa de contabilitate conform legislatiei in vigoare si SNC; Intocmirea şi prezentarea dărilor de seama şi a rapoartelor anuale;  Verificarea zilnică a evidenţaei  consumurilor si cheltuielilor in vederea repartizarii acestora pe centre de cost si articole de buget; Coordonarea activităţilor Departamentului financiar-contabil. Cerinţe faţă de candidat: Studii superioare economice – Specialitatea Finanţe/ Contabilitate; Cunoaşterea Legislaţiei Fiscale şi Contabile; Experienta în domeniul contabil şef de cel puţin 3 ani; Cunoaşterea limbilor română şi rusă; Cunoştinte de operare PC (MS Excel, MS Word), cunoaşterea 1C obligatoriu - 1C 7.7; Abilităţi de conducere şi organizarea activităţii financiare şi a personalului din subordine; Grad înalt de responsabilitate, confidenţialitate şi onestitate. Condiţii de muncă: - Program de lucru Luni-Vineri, 9:00-18:00; - Pachet social deplin; - Perspectivă de avansare în carieră; - Lucru într-un colectiv tînăr şi dinamic. Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: office@imonagrup.md 1 - preselecţia se face prin CV 2 - interviul Tel: 022 855-955, 068683900 Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.

regiune Moldova, Republica Chișinău mun. Botanica

Imona Grup SRL

Compania Diamal Public Grup SRL este una dintre cele mai dezvoltate retele de modele publicitare, cu o acoperire completa in toate zonele Chisinaului.