Contabil– Operator 1C

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilităţi: - Operarea zilnica a facturilor fiscale, încasarea numerarului;  - Introducerea datelor primare în 1C. Principalele cerinţe faţă de candidat: - Studii superioare de profil (contabilitate);  - Cunoașterea legislației fiscale și a tuturor aspectelor de contabilitate;  - Experiența în domeniu;  - Responsabilitate, capacitate de organizare și diligență;  - Cunoașterea limbilor de stat și ruse este obligatorie. Compania oferă:  - Salariu avantajos achitat la timp (Nivelul salariului se va stabili în urma interviului) - Pachet social complet, conform legislației RM - Colectiv tânăr, unit și prietenos - Program de lucru Luni-Vineri 9.00-18.00. Expediaţi CV-ul la adresa de e-mail: office@imonagrup.md 1 - preselecţia se face prin CV 2 - interviul Tel: 022 855-955 Nota: Indicaţi în tema scrisorii postul pentru care aplicaţi.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica

Imona Grup

Compania Diamal Public Grup SRL este una dintre cele mai dezvoltate retele de modele publicitare, cu o acoperire completa in toate zonele Chisinaului.