iGreen Computers

igreen.md

Reparația și comercializarea tehnicii de oficiu

Вакансии

Manager lucru cu clienții з/п не указана

Compania iGreen Computers este în căutarea unor manageri lucru cu clienții pentru promovarea serviciilor și produselor companiei. Compania se ocupa cu deservirea și reparația tehnicii de calcul și comercializarea ei. Cerințe faţă de candidat: Cunoa

Compania iGreen Computers are următorul post vacant: Inginer încărcare cartușe și deservirea tehnicii copiatoare. Descrierea postului: Încărcare cartușe laser și inkjet. Reparații ușoare copiatoare, imprimante, multifuncționale. Cerințe față

Inginer incarcare cartuse з/п не указана

Descrierea postului: Încărcare cartușe laser și inkjet. Reparații ușoare copiatoare, imprimante, multifuncționale; Examinare inițială și diagnosticare; Deplasare către client; Indeplinirea raportului zilnic. Cerințe față de candidat: Studii

Administrator de sistem з/п не указана

Compania iGreen Computers este în căutarea unui administrator de sistem pentru deservirea și reparația calculatoarelor, laptopurilor, administrarea rețelelor de calculatoare ș.a.. Responsabilități de bază: - Diagnosticarea tehnicii de calcul; -

Operator la telefon з/п не указана

Operator la telefon iGreen Computers Sarcina principală: Efectuarea apelurilor telefonice în scopul promovării serviciilor companiei (deservirea și reparația calculatoarelor, comercializarea lor). Responsabilități: - Efectuarea și preluarea

Manager relații cu clienții з/п не указана

Compania iGreen Computers este în căutarea unor manageri de vânzări, pentru promovarea serviciilor și produselor companiei. Compania se ocupa cu deservirea și reparația tehnicii de calcul și comercializarea ei. Cerințe faţă de candidat: Cunoașterea

Inginer IT з/п не указана

Compania iGreen Computers oferă soluții de mentenanță a tehnicii de calcul și asigurarea cu echipament nou pentru companiile din Chișinău. În legătură cu extinderea bazei de clienți, suntem bucuroși să vă anunțăm despre postul vacant Inginer IT. Res

ИНЖЕНЕР ПО ЗАПРАВКЕ КАРТРИДЖЕЙ И ОБСЛУЖИВАНИЮ КОПИРОВАЛЬНОЙ ТЕХНИКИ Обязанности: - Заправка картриджей (лазерные/струйные); - Ремонт и обслуживание копировальной техники - принтеры, МФУ; - Первичный осмотр и диагностика; - Выезд к клиенту; -