Metancor-Com SRL

www.metancor.md

Вакансии

Înginer în producere (produse din inox) з/п не указана

Compania «METANCOR-COM» SRL învită spre colaborare tineri specialişti pentru următoarul post vacant: ÎNGINER ÎN PRODUCERE Condiții de muncă: - Angajare oficială conform CM RM; - Pachet social deplin; - Luc

Angajăm Sudor (cu argon) з/п не указана

Compania noastra este in cautare de SUDOR la producerea articolelor din inox (rezervoare, căzi, butoaie, etc.) cu experiență. Noi propunem: - salariu atractiv; - angajare oficială conform CM RM; - uniforma de lucru și tot instrumentarul nec

Основные обязанности: - Активные продажи насосов и комплектующих на территории РМ; - Ведение клиентской базы, проведение переговоров с клиентами, составление коммерческих предложений, заключение договоров; - Поиск новых клиентов; - Сопровождение

Manager vânzări de pompe з/п не указана

Responsabilităţi de bază: - Vânzarea activă a pompelor şi pieselor pe teritoriul Republicii Moldova; - Menţinerea bazei de clienţi, negocierea cu clienţii, întocmirea ofertelor comerciale, încheierea contractelor; - Găsirea clienţilor noi; - Moni