Alpha Industries

Compania "Alpha Industries" lider pe piaţa europeană în producerea saunelor,cabinelor cu IR,solariilor şi hamamelor

Вакансии

Manager aprovizionare з/п не указана

Responsabilităţi: - Planifică, organizează și dirijează procedura de livrare a bunurilor și serviciilor de la furnizor la fabrică; - Planifică împreună cu departamentele existente lista materialelor necesare pentru producție; - Comandă materiale, urm

Designer industrial з/п не указана

Angajam designer industrial care cunoaste AutoCad-ul: Oferim: - Pachet social complet. - Salariu competitiv (stabil şi plătit la timp) - Prânz complex gratuit - Transport în raza oraşului gratuit.

Ajutor contabil з/п не указана

Cerinţe: 1. Studii economice universitare; 2. Experienţă de lucru în domeniul economic de cel puţin 1 an; 3. Experienţă în domeniul producţiei, transportului internaţional de mărfuri şi operaţiunilor export-import va constitui un avantaj; 4. Excelen

Instalatori (Saune, cabine IR Europa) з/п не указана

Angajam instalatori la lucru în ţările din Europa (Belgia, Olanda, Luxemburg, Franţa etc.) Responsabilităţi: - Montarea şi asamblarea articolelor din lemn (cabine infraroşii şi saune) Cerinţe: - Cunoștințe elementare a limbilor engleză sau franceză (

Designer grafica, web design з/п не указана

Compania moldo-belgiana Alpha Industries angajeaza designer grafica si web designer. Transmite-ti CV + portofoliu la adresa de e-mail jos indicata sau telefonati pentru a stabili un interviu.

Muncitori sectia de productie з/п не указана

Compania moldo-belgiana angajeaza muncitori in domeniul prelucrarii lemnului, metalului, si asamblarii saunelor si cabinelor cu infrarosu. Oferim salariu competitiv, prinz gratuit, transport gratuit in raza or. Chisinaului.