Profmet Grup SRL, группа компаний LIDER

Вакансии

Operator deservire clienti з/п не указана

Cerinte: - Studii superioare - Experienta de lucru in vinzari sau Call-centru (preferabil) - Abilitati de instruire, organizare, dirijare - Spirit de initiativa - Responsabilitate - Cunoasterea limbilor de stat si rusa - Cunoasterea PC (Windows, MS O

Ambalator manual з/п не указана

Responsabilitati: Ambalarea produsele în conformitate cu cerințele companiei. Oferim: Pachet social; Salarizare inalta; Prinzul din partea companiei;

Vinzator-consultant з/п не указана

Cerinte fata de candidat: Studii - superioare (preferabil in domeniul tehnic) Experienta de lucru - avantaj (pregerabil in comercializarea materialelor de constructie) Cunoasterea PC (MS Office) Cunoasterea limbilor de stat si rusa Abilitati de comun

Contabil з/п не указана

Cerinte: - Studii superioare in domeniu - Cunoasterea limbii de stat cit si celei ruse - Experienta nu are importanta - Cunoasterea contabilitatii (banca, casa) - Experienta de lucru in 1C v.7.7, 8.x - Flexibilitate, capacitate de adoptare a deciziil