Inox Plus SRL

www.inoxplus.md

Вакансии

Avem nevoie de LĂCĂTUȘ - pentru secţia de producere a construcţiilor din metale de inox! Noi oferim: - Salariu atractiv - Loc de lucru stabil - Asigurarea Pachetului Social

Brigada montare balustrade з/п не указана

Se anunță formarea unei echipe de specialiști (sudori+lăcătuși+muncitori auxiliari) pentru executarea și montarea balustradelor din inox. Experiența de lucru în acest domeniu prezintă un avantaj. Noi oferim salariu stabil cu asigurarea întregului pa

Sudor salariu 7000-10000 lei з/п не указана

Sarcini: - Să execute următoarele lucrări din metal: construcţii la comandă Noi oferim: - Salariu atractiv - Loc de lucru stabil - Asigurarea Pachetului Social

Грузчики (hamali) з/п не указана

Мы предлагаем: - работа в солидной и преуспевающей компании, - хорошую заработную плату(по результатам собеседования), - стабильное место работы.

Токарь зарплата 7000 лей з/п не указана

Мы предлагаем: - работу в солидной и преуспевающей компании, - хорошую заработную плату, - стабильное место работы.

Обязанности: - Выполнение сварочных работ Мы предлагаем: - Работа в солидной и преуспевающей компании - Полный соц. пакет - Хорошую заработную плату - Стабильное место работы