Forward International SRL

Вакансии

Sofer autocamion з/п не указана

Cerinte fata de candidati: - Permis de conducere categoria B, C, - Experienta ca sofer minim 3 ani si bune abilitati de conducator auto; - Studii medii sau medii de specialitate; - Persoana dornica de lucru,disciplinata. Oferim: - Pachet social de

office manager з/п не указана

Compania Forward International SRL angajeaza: Office-manager Responsabilităţi: - evidenţa, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite şi emise de unitate; - participă la planificarea, pregătirea şi desfăşurarea şedinţelor; - preluarea, tr

Operator facturier -urgent !!! з/п не указана

Atribuții: - întroduce în baza de date comenzile primite de la agenți emițînd documentele de iesire a mărfii prin intermediul tehnicii de calcul - întroduce în baza de date documentele aferente ieșirilor de marfă pe care le primeste de la gestionar d

Operator facturier з/п не указана

Operator facturier -urgent!! з/п не указана

Marcator etichete in depozit (sticherator) з/п не указана

Marcator etichete în depozit (Sticherator) Cautăm: - persoane disciplinate și energice cu dorință de lucru - experienta de muncă in posturi asemanatoare este binevenită Responsabilităţi: - se ocupă de sticherarea mărfii din depozit (lipirea etiche

Completator marfuri la depozit з/п не указана

Angajăm persoane responsabile și dornice de muncă pentru lucru la depozit Oferim condiții bune de muncă și salariu decent. Ne aflăm la Ciocana, pe str. Industrială. Asteptam sunetul D-voastra de la 8.00 pina la 17.00 la