profesional.md

Вакансии

Работа в офисе з/п не указана

Вакансия - менеджер по работе с клиентами в салоне по продажам дверей из натурального дерева и окон ПВХ. Хорошая заработная плата. Требования - знания Microsoft Word, Excel, языки - русский и румынский. Опыт работы не обязателен. www.profesional.md

Столяр на производство з/п не указана

Срочно. Столяр на производство. На производство требуются столяры! Большой объем работы и высокая оплата!

HairStylist з/п не указана

Ce ne dorim: - Specialist cu minim 2 ani experienta in domeniu (tunsoare, colorimetrie, vopsire, aplicare extensii par, hairstyling); - Detinerea unui portofoliu relevant; - Cunostinte medii de limba engleza- reprezinta un avantaj. Ce oferim: -

Inginer Proiectant з/п не указана

Responsabilitati principale: Elaborarea designului pieselor auto in conformitate cu cerintele si standardele de fabricatie; Dezvoltarea si coordonarea proiectelor, crearea imaginilor 3D pentru piese complexe si seturi de mecanisme, respectand standar