"Gianis Impex" SRL

www.promstore.md

Gianis Impex SRL este o companie de import și distribuție a unei game foarte variate de produse nealimentare, și anume: articole utile și ornamente pentru casă, accesorii și ustensile pentru bucătărie, mobilă, birotică și papetărie, decorațiuni și unelte

Вакансии

Vinzator-consultant з/п не указана

Cerinte fata de candidat: - aranjarea marfurilor si preturilor, - consultarea clientilor, - amabilitate, punctualitate. Oferim: Program flexibil de muncă (2 zile lucrătoare, 2 zile libere) Orele de muncă: 09.00-21.00 Salariu fix + premii +%

Продавец-консультант з/п не указана

Обязанности сотрудника: раскладывание товара и ценников, консультации покупателей Условия работы: - Гибкий график работы (2 дня дома, 2 дня на работе) - Pабочее время 9.00-21.00 - Оклад+ премии - Полный социальный пакет - Стажировку оплач

Consultant magazin Promstore з/п не указана