Vopsitor Construcții Metalice

Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Без образования
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рум
языки

Responsabilități: Pregătirea suprafețelor metalice pentru vopsire (curățare, șlefuire, degresare); Aplicarea vopselelor și straturilor de protecție pe suprafețele metalice, utilizând echipamente specifice; Verificarea calității vopsirii și remedierea eventualelor imperfecțiuni; Întreținerea și curățarea echipamentului de vopsire; Respectarea normelor de siguranță și a standardelor de calitate. Cerințe: Experiență în vopsirea structurilor metalice sau în domenii similare; Cunoștințe despre diferitele tehnici de vopsire (vopsire în câmp electrostatic, pulverizare, etc.); Atenție la detalii și capacitatea de a lucra cu precizie; Disponibilitate de a lucra în echipă și de a respecta termenele de execuție; Cunoștințe despre protecția muncii și utilizarea echipamentului de protecție. Beneficii: Salariu competitiv; Mediu de lucru modern și dinamic; Echipament de protecție și instrumente de lucru asigurate.

pегион Молдова Кишинёв мун.