Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Ajutor Contabila

2-3 года
Стаж работы
Полный день
График работы
Высшее
Образование
Кишинёв мун.
Регион
Рус, Рум
языки

Contabil/a Responsabilitati: inregistrarea si prelucrarea documentelor in 1C 8; banca:transferuri in moneda nationala si valuta straina,introducerea operatiunilor bancare in 1C; casa si registru de casa; foi de parcurs si combustibil; facturi de iesire si intrare; import; inventarierea blanchetelor de stricta evidenta; întocmirea actelor de verificare; îndeplinirea sarcinilor stabilite de contabilul șef. Cerinte: studii de profil; experiență de cel puțin 2 ani; cunoașterea programului 1C 8,WORD,EXCELL; atenție la cifre, responsabilitate, punctualitate; Oferim: pachet social integral; salariu motivant (stabilit dupa convorbire); un loc de muncă dotat cu tot instrumentarul necesar într-un birou confortabil (situat în sectorul Buiucani (uzina Alfa) al capitalei). Program de lucru: 08.00-17.00 (de luni pînă vineri). Pauza de masa: 12.00-13.00 (masa din contul firmei)

pегион Молдова Кишинёв мун. Буюканы