Срок размещения вакансии истёк. Также, возможно, она была скрыта или удалена пользователем.

Lucrul la uzina de peste rosu.

1 000
Зарплата, от
Нет опыта работы
Стаж работы
Посменный
График работы
Без образования
Образование
Польша
Страна
Рус, Рум
языки

Responsabilități: - Prelucrarea peștelui de specii variate, cum ar fi crapul sau somonul. - Ambalarea produselor în pungi, recipiente din plastic sau cutii, conform standardelor stabilite. - Așezarea produselor pe transportoare-cărucioare speciale în vederea pregătirii pentru expediere. - Lucrul la linia de producție pentru asigurarea unui flux eficient al procesului. - Curățarea locului de muncă în mod regulat și menținerea igienei în conformitate cu normele stabilite. Cerințe: - Disponibilitatea de a lucra în schimburi și în ture de noapte. - Capacitatea de a fi transferat de la un proces la altul conform nevoilor de producție. - Abilități de lucru în echipă pentru colaborarea eficientă cu colegii. - Acuratețe și responsabilitate în îndeplinirea atribuțiilor de serviciu. - Pregătire fizică pentru a face față condițiilor de lucru, cum ar fi lucrul în picioare și manipularea încărcăturilor. - Experiență anterioară în domeniu este considerată un avantaj. Beneficii oferite de companie: - Pachet salarial competitiv. - Asigurare medicală inclusă. - Masă gratuită în timpul zilei de lucru. - Cazare asigurată de către angajator. - Alte beneficii suplimentare, inclusiv asigurare medicală. Pentru mai multe detalii și pentru a rezerva un loc de muncă, vă rugăm să contactați Bursa Muncii la numărul de telefon +373 79 266 220 sau să vizitați sediul agenției din or. Straseni, str. Mihai Eminescu 2(incinta garii auto).

pегион Молдова Страшены

Bursa Muncii Straseni

BursaMuncii.md – первая платформа в Республике Молдова, которая устанавливает тесные связи между национальными и международными работодателями и потенциальными работниками в стране.