Vinzator Servicii Auto (de la 10000)

15 000 MDL
Зарплата, от
Нет опыта работы
Стаж работы
Полный день
График работы
Среднее специальное
Образование
Кишинёв мун.
Регион

Responsabilități: - Discutii, vinzare clientilor; - Primirea și gestionarea apelurilor; De ce sa lucrezi la noi: - Lucrul într-un birou confortabil - Achitarea salariului la timp + Pachet social - Cafea gustoasă pentru angajații iubiți - Compensare a 50% la sala de sport - Reducere de 50% la Servicii de montare anvelope - Reducere 30% la lucrările service auto - Acces la biblioteca cu cărți moderne pentru citire - Program normal de muncă: Ln-Vn 9:00-18:00 / fiecare a două Sâmbate se lucrează (9:00-14:00) - Organizare transport de serviciu - spre sediu te deplasezi cu transportul de serviciu, care te ridică (vine) direct la stație dimineața și seara - str. Calea Basarabiei 44 Cerințe: - Cunoașterea limbilor română și rusă - Dorință de a munci si a castiga din vanzari Dacă crezi că nu ai competențele necesare, dar cu adevărat ai dorință să te dezvolți în acest domeniu, sună la +373 62 016 932 sau trimite CV-ul la job@autoshina.md. Vă rugăm să indicați poziția dorită în Subiectul / Tema e-mailului. **Și nu uita, pentru noi nu contează experiența obtinuta, contezi Tu ca persoană!**

pегион Молдова Кишинёв мун.

Autoshina.md

Компания