Vânzător produse alimentare (sec Botanica)

10 000 MDL
Salariu, de la
Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: -deservirea și consultarea clienților în privința sortimentului, caracteristicilor produselor; -aranjarea produselor în vitrine,conform tehnicilor de mercantizare și urmărirea termenului de valabilitate a produselor; -efectuarea lunară a inventarierii; -menținerea igienii și curațeniei spațiului de lucru. Cerințe: -Experiență în vânzări (produse alimentare) - minim 1 an; -Cunoștințe de recepție, gestionare și vânzare a produselor alimentare; -Orientare și deschidere către necesitațile clientului; -Seriozitate și responsabilitate. Compania oferă: -Salariu motivant; -Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială); -Graficul de lucru:Luni-Vineri (8.00-18.00), Sâmbătă ,Duminica (8.00-16.00) 4/2 -Colectiv prietenos și atmosferă placută la locul de muncă. Te așteptăm cu drag în echipa noastră. Rugăm să expediați CV cu foto la adresa de email: (cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md. Candidații selectați vor fi contactați (pentru interviu). Продавец/продавщица продуктов питания (Ботаника) Обязанности: Обслуживание и консультирование клиентов относительно ассортимента и характеристик продукции; Размещение продуктов на прилавках в соответствии с методиками мерчандайзинга и контроль срока годности продукции; Операции на кассе; Проведение инвентаризации; Поддержание чистоты и гигиены на рабочем месте. Требования: Опыт работы в продажах (продукты питания) - минимум 1 год; Знание приема, управления и продажи продуктов питания; Ориентированность и готовность удовлетворять потребности клиентов; Серьезность и ответственность. Компания предлагает: Мотивирующая зарплата; График работы: Понедельник-Пятница (8:00-18:00), Суббота, Воскресенье (8:00-16:00) 4/2; Официальное трудоустройство (медицинская страховка, стаж работы, социальное обеспечение); Дружелюбный коллектив и приятная рабочая атмосфера. Мы с удовольствием ждем вас в нашей команде.

regiune Moldova Chișinău mun. Botanica