Supervisor Depozit

8 000 MDL
Salariu, de la
Fără experiență
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati: Primirea produselor si introducerea lor in baza de date financiara; Conlucreaza cu departamentul Financiar in monitorizarea zilnica a activitatii depozitului si stabileste un sistem strict de evidenta; Verifica zilnic produsele pe diferite nivele din depozit; Verifica si monitorizeaza saptaminal datile de expirare a produselor si raporteaza datele Specialistului Costuri; Efectuiaza procesul lunar de inventariere si pregateste rapoartele necesare. Studii si experienta: Studii superioare ( avantaj domeniul financiar); Memorare buna a cifrelor si focusare pe detalii si raportare. Profil personal: Abilitati de comunicare in limba romana si rusa, limba engleza –nivel conversational; Abilitate de a realiza mai multe sarcini si repectarea termenului limita; Responsabilitate, acuratete si orientare spre rezultat. Nota: Daca sinteti interesat si indepliniti cerintele de mai sus, rugam sa expediati CV-ul Dvs. la adresa hr.chisinau@radissonblu.com sau apelati la numarul de telefon 078 888 690 Va multumim!

regiune Moldova Chișinău mun. Centru