Director vinzari, agenți pe vânzări - produse semifabricate și congelate

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Superioare
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități funcționale: - căutarea activă a noilor clienți și atragerea acestora; - întocmirea și expedierea ofertelor comerciale; - oferirea de consultații clienților în vederea alegerii produselor potrivite; - întocmirea și încheierea contractelor; - administrarea bazei de date a clienților. Cerințe față de candidați: - studii superioare (în economie, management, marketing); - experiența profesională (în domeniul vînzărilor), - cunoașterea obligatorie a limbii ruse și a limbii de stat; - deprinderi de elaborare și implementare a măsurilor de stimulare a vînzărilor; - capacitatea de a formula propriile gînduri într-un mod logic, structurat și accesibil, atît oral, cît și scris. Condiții de muncă și de remunerare: - program de muncă full-time, de la 8:00 pînă la 17:00; - salariu stabil + % ; - pachet social; - acces la rețeaua de telefonie corporativă.

regiune Moldova Chișinău mun.