Manager achiziții

2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: Efectuarea comenzilor către furnizori în concordanță cu politicile de achiziție ale companiei;(China,Turcia,Polonia, si alte tari ) Analiza vînzărilor categoriilor de produse; Identificarea noilor categorii de produse; Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu furnizorii existenți; Verificarea și negocierea condițiilor contractuale, cum ar fi: prețul, termenul de livrare, condițiile de livrare, existența certificatelor de calitate etc. Cerinte față de candidat: Experienţă de muncă minim 1 an; Cunoașterea programului 1C și Microsoft Excel; Experiența în domeniul achizițiilor sau vînzărilor (Electracasnice,Mobila,Produse de season ,Etc)- constituie un avantaj; Comunicare fluentă în limba de stat. Abilitatea de a negocia. Beneficii: Posibilitatea de creștere profesională; Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă; Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați; Veți avea posibilitatea să activați în compania ce a devenit brand național cu o experienta de peste 10 ani . Salariu 100% oficial . Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: globalmegastock@gmail.com sau să ne contacteze la numarul de telefon: +37362033313.

regiune Moldova Chișinău mun. Centru