Muncitori ferme de vaci Irlanda – 2800 euro

2 800
Salariu, de la
3-5 ani
Experiență
Orarul de lucru
Fără studii
Învățământul
Irlanda
Țară
Eng

Descrierea postului: Cautăm asistenti de fermă de lapte motivati și pasionati să devină parte a operațiunilor noastre principale ale fermei. Angajamentul dumneavoastră va asigura sănătatea și productivitatea continuă a efectivului nostru de vaci de lapte și va sprijini misiunea noastră de a menține excelența în rutinele noastre de muls și managementul general al fermei. Responsabilitati cheie: Executați procesul de muls cu precizie, menținând eficiența și igiena la cele mai înalte standarde. Monitorizați și urmăriți în mod proactiv sănătatea bovinelor, abordând cu promptitudine preocupările cu managerul fermei și facilitând intervențiile veterinare atunci când este necesar. Păstrați hambarele, saloanele de muls și instalațiile fermei impecabil curate și organizate. Implicați-vă în planificarea strategică a fermei și jucați un rol în eforturile noastre de îmbunătățire continuă, îmbrățișând practicile agricole durabile. Experienţă: Un minim de trei ani de experiență practică în sectorul producției de lapte, cu un accent deosebit pe sistemele pe bază de iarbă. Abilitatea demonstrată de a lucra eficient în condiții meteorologice variate, care necesită sănătate fizică robustă și rezistență. Un istoric dovedit de lucru în echipă colaborativ și comunicare verbală excelentă. Trebuie să fie fluent în engleză. Permis de conducere. Informații suplimentare: Contract de munca pe pe perioada nedeterminata; Cazare gratuita; Bilete de avion; Posibilitatea de a efectua ore suplimentare; Concediu de odihna – 29 zile/an; FARA TAXE SAU COMISIOANE!!! Rolul se bazează pe o săptămână standard de lucru de 39 de ore cu un salariu competitiv. În perioada fătărilor, vi se va cere să lucrați ore suplimentare pentru a susține volumul de muncă crescut, pentru care orele suplimentare vor fi compensate.

regiune Moldova Chișinău mun.

Nichita