Angajam agent-vânzări

15 000 MDL
Salariu, de la
2-3 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii
Regiune
Rus, Rom

Responsabilitati principale: - vinzarea si promovarea produselor companiei (articole sanitare); - idetificarea, contactarea si atragerea clientilor noi in scopul dezvoltarii retelei de distributie; - negocierea si incheierea contractelor; - realizarea obiectivelor pe vinzari. Cerinte: - experienta in vinzari active in domeniu va constitui un avantaj; - abilitati de negociere si comunicare cu clientii; - insistenta in atingerea obiectivelor; - responsabilitate; - cunosterea limbilor romana si rusa. Compania ofera: - pachet GSM; - pachet social; - automobil; - salariul net 10 000 lei + % din vinzari; - oportunitatea de angajare pe termen lung; - posibilități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei; - activitate intru-un colectiv tinar si dinamic. Program de lucru: L-V de la 8:30 pînă la 17:30 Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV-ul cu foto la adresa de e-mail: santehcomplect@list.ru

regiune Moldova Chișinău mun.

Santehcomplect SRL

Importul si comercializarea articolelor sanitare