Lăcătuș reparator (mecanic/electrotehnist și/sau frigo-tehnist)

Până la 2 ani
Experiență
Orarul de lucru
Medii de specialitate
Învățământul
Dubăsari
Regiune
Rus, Rom

Responsabilități: - Efectuarea comenzilor de reparație a utilajelor de producție; - Respectarea instrucțiunilor de lucru referitoare la tehnica securității; - Întreținereaa utilajelor. Cerințe: - Experiența într-o poziție similară, cunoștințe în domeniul de reparare a utilajelor electrice; - Perseverență la locul de muncă; - Seriozitate și punctualitate. Noi oferim: - Program de lucru Luni-Vineri, 8:00-17:00 (Pauză de masă 12:00-13:00); - Perspectivă de avansare în carieră; - Salariu atractiv și adecvat, conform volumului de muncă și care se negociază în dependență de aptitudinile, profesionalism și stagiul candidatului; - Colectiv de muncă tânăr și prietenos; - Transport asigurat tur-retur (r.Criuleni, satul Dubăsarii-Vechi) - Prânz gratuit; - Posibilitate de promovare; - Condiții sociale conform prevederilor legale în vigoare. Amplasarea: r. Criuleni, s. Dubăsarii Vechi Dacă doriți ca viața dumneavoastră să fie activă și interesantă expediați CV-ul la adresa de e-mail: hr@nivalli.md Telefon de contact: 068686498.

regiune Moldova Dubăsari Periferie